+370 656 31056 info@orokryptis.lt

Kondicionavimas – tai procesas leidžiantis kontroliuoti patalpų oro temperatūrą, drėgmę, švarumą ir pasiskirstymą.

Mes galime sumontuoti Jums kondicionavimo sistemą, kuri užtikrins tikslią temperatūros kontrolę, nes mūsų kondicionieriai gali dirbti ne tik šaldymo, bet ir šildymo rėžime. Kondicionierius taip pat tieks Jums švarų orą, kuriame jausitės daug žvalesni ir būsite darbingesnės nuotaikos.

Kliento pageidavimu galime įrengti geresnį oro filtravimą, kuris sulaiko cigarečių dūmus, kvapus, žiedadulkes, tai aktualu alergiškiems žmonėms. Mes norime padaryti Jūsų orą daug sveikesnį ir švaresnį.

Turime platų pasirinkimą įrangos, kuri padės palaikyti tinkamą temperatūrą ne tik gyvenamuose patalpose, bet ir komercinėse patalpose, gamyklose, parduotuvėse, kavinėse ir t.t.

Montavimo darbus atliksime greitai ir kokybiškai, nes turime didelę patirtį šioje srityje.

Viskas apie vėdinimo sistemas

Mokslininkai yra nustatę, jog blogai vėdinamų patalpų oras yra kenksmingesnis už atmosferos orą. Taip yra todėl, kad patalpoje yra daug taršos šaltinių, tai – higienos aerozoliai, buities chemikalai, naminiai gyvūnai. Be to, patalpose orą teigiamais jonais teršia televizoriai bei kompiuterių monitoriai. Todėl blogai vėdinant patalpas sutrinka teigiamų ir neigiamų jonų santykis.

Statiniuose vėdinimą būtina įrengti dėl šių priežasčių:

 • šalinti panaudotą orą su padidėjusia anglies dvideginio koncentracija;
 • tiekti šviežią orą prisotintą deguonies;
 • šalinti atsirandančius nepageidautinus kvapus;
 • šalinti perteklinę dregmę;
 • šalinti dulkes ir jose esančius ligų sukėlėjus.

UAB “Oro kryptis ” suprojektuos, sukomplektuos ir sumontuos vėdinimo sistemas nuo paprasčiausių tiekiamo ar šalinamo oro sistemų iki modernių rekuperacinių ar regeneracinių vėdinimo sistemų, užtikrinančiu iki 90% šalinamo oro šilumos gražą tiekiamam orui.

Rekomenduojamas rekuperacinis įrenginys S 3..7R (gamintojas FLEXIT, Norvegija) su rotaciniu šilumokaičiu. Ekslpoatuojant šio tipo rekuperacinius įrenginius vartotojas sutaupo iki 98% energijos vėdinimui, t.y. šviežio oro pašildymui. Tai yra beveik 2 kartus ekonomiškiau nei eksploatuojant rekuperacinius įrenginius su plokšteliniu šilumokaičiu. Pvz. eksploatuojant įrenginius su plokšteliniu šilumokaičiu investcijų atsipirkimas yra apie ~4…5 metus, o eksploatuojant įrenginius su rotaciniu šilumokaičiu investcijų atsipirkimas yra apie ~2…3 metus.
Dar vienas pranašumas ekploatuojant įrenginius su rotaciniu šilumokaičiu – nepertraukiamas sistemos darbas ištisus metus.

Trumpai apie įrangos gamintoją – FLEXIT AS. Ši firma savo veiklą pradėjo dar 1974 metais. 20 metų gaminanti, bei tobulinanti oro tiekimo bei rekuperacinius įrenginius, firma FLEXIT AS jau senai yra tapusi viena iš Europos lyderių savo srityje. Nuolatos tobulindama gamybos technologiją bei savo produktos, firma FLEXIT AS visada eina vienu žingsiu priekyje savo konkurentų.

Rekuperatoriaus vidus
Rekuperatoriaus schema

FLEXIT CV 200 – labai populiarus modelis, pasižymintis itin geru darbu visuose patalpose. Vakuuminis siurblys turi uždarą variklį, kuris neleidžia dulkėms patekti į patalpas, kuriuose jis veikia. Šis modeliai yra labai tylūs ir patogūs bet kokiam gyvenamam namui. Aukšta kokybė ir optimalus išsiurbimas padarė šį modelį labai populiarų ir perkamą.

Taip pat i siurblio komplektą įeina 9 metrų šlanga, tvirtinama prie sienoje imontuotų ištraukimo taškų ir įvairių rūšių antgaliai.

Apsaugokite savo namus nuo dulkių!

Norint užtikrinti nuolatinį kondicionieriaus darbą, įrengimams reikia reguliariai atlikinėti profilaktikos darbus ir diagnostika. Techninio aptarnavimo reguliarumas priklauso nuo objekto specifikos ir aplinkos. Pagal aptarnavimo serviso paslaugų paketą priklauso :

 • Šaltnešio kiekio patikrinimas(neatitikimo atveju atliekamas papildomas šaldymo mašinos užpildymas freonu arba šaltnešio pertekliaus pašalinimas)
 • Drenažo sistemos darbo patikrinimas
 • Kondicionieriaus darbo patikrinimas visais režimais. Budėjimo režimų derinimas
 • Vidinio bloko (įėjimo ir išejimo žaliuzių, korpuso, priekinio skydelio filtrų) išvalymas
 • Jėgos ir valdymo įrangos grandžių, menčių ventiliatorių ir kt. būklės patikrinimas, prireikus prisukti srieginius sujungimus.
 • Šilumos izoliacijos būklės patikrinimas ir gedimų pašalinimas
 • Besidėvinčių mazgų patikrinimas

Pasirašant su mumis aptarnavimo sutartį, mes užtikriname Jums ilgalaikį nepertraukiamą kondicionierių darbą.